Izvēlne

Statistika

Profilēta keramikas caurule

Iekšējā profilētā caurule no augstvērtīgas keramikas garantē izcilus ekslpuatācijas nosacījumus, tā ir nodilumizturīga, droša pret korozijas un skābju iedarbību. Profilētā keramikas caurulei ir laba izturība pret augstu temperatūru un tās maiņām.

Profilētās keramikas caurules labā kvalitāte sniedz 30 gadu garantiju.

 

Minerālā vate

Siltumizolācija sastāv no augstvērtīgas minerālšķiedras (60mm bieza), kam piemīt izteiktas izolējošas īpašības. Nav nekādu akstuma tiltiņu, jo siltumizolācija cauruli aptver pilnībā.

 

Apvalks no nerūsējoša tērauda

Ārējais apvalks izgatavots no nerūsējoša tērauda (1.4301). Korozijizturīgais apvalks nodrošina stabilitāti un garantiju, tam raksturīgs efektīvs ārējais izskats no spoguļvirsmas. Ārējais apvalks ir noturīgs pret atmosfēras iedarbību.

 

Ātra un vienkārša montāža

Schiedel Kerastar dūmvada sistēmas elementi, kuriem ir neliels svars un ērta savienojuma sistēma, pieļauj ātru un vienkāršu montāžu. Kerastar dūmvada sistēma paredzēta montāžai arī pēc celtniecības darbu beigām. Uzstādot Kerastar dūmvada sistēmu, tās pamatni var stirpināt gan pie grīdas, gan arī pie sienas. Kerastar sistēmas ārējā apdare nav nepieciešama.

 

Drošība

Kerastar dūmvada savienojuma sistēma sniedz stabilitāti un drošību. Precīzi pielāgoti savienojumi, kuri tiek savstarpēji sastiprināti ar speciāli izstrādātām saslēdzamām stīpām.