Izvēlne

Statistika

Keramikas caurule

Iekšējā keramikas caurule tiek ražota no augstvērtīgas, izturīgas keramikas. Tās īpašības atbilst speciālām dūmvadu tehniskajām prasībām.

Keramikas caurulei ir laba izturība pret augstu temperatūru un tās maiņām. Tā ir hermētiska un noturīga pret skābju iedarbību. Gludā keramikas caurules virsma garantē labu vilkmi.

 

Minerālā vate

Minerālā vate vienmērīgi pieguļ pie iekšējās keramikas caurules. Tā garantē dūmvada siltuma izolēšanas nosacījumus, kas atbilst siltuma vadīšanas I grupai, pēc normas DIN 18160, izdotai 1987.gada februārī.

Pateicoties minerālās vates formai ar ķīļveida griezumiem, tā ideāli pieguļ pie caurules ārējās virsmas.

 

Keramzīta bloks

Keramzīta moduļblokus ražo no viegla betona, kas atvieglo darbu montāžas laikā. Iekšējie kanāli stūros nodrošina minerālās vates vēdināšanu. Daudzkanālu dūmvadiem, bloka sadalošā siena droši atdala kanālus vienu no otra. Keramzīta bloks veido sienu, kuru bez iepriekšējas apstrādes var apmest.

 

Ātra un vienkārša montāža

Dūmvada būvēšana ir ātra un vienkārša pateicoties pilnīgai sistēmai. Trīs galvenos komponentus - keramzīta bloku, minerālo vati un keramikas cauruli vēl papildina pamatkomplekts, kurš sevī ietver līdz sīkumam papildinošas detaļas, lai nodrošinātu pilnīgu komplektāciju dūmvada montāžai.

 

Drošība

Pārdomāta konstrukcija ar ideāli pielāgotiem elementiem (keramikas caurule, minerālā vate, keramzīta bloks) nodrošina dūmvada nevainojamu un drošu darbību, neatkarīgi no pievienotā apkures katla.

 

Izplūdes gāzu zemo temperatūru iespēja

Dūmvada siltuma izolācija kopā ar vēdināšanas kanāliem, kas nodrošina izolācijas plākšņu vēdināšanu, pieļauj dūmvadu lietot, ja izplūdes gāzu temperatūra ir diapazonā no 80°C līdz 500°C. Kurtuves var droši funkcionēt un nav jāuztraucas par dūmvada remontu.

 

Dūmvada ārējā apdare

Ir iespējami vairāki veidi dūmvada ārējai apdarei; apmūrēšana ar klinkeru, klinkera flīzēm, apdare ar skārdu, apmetumu utt..